Reduceri!

Set vascoza rosu

180,00 lei

-18%

Culoare: Rosu cu imprimeu abstract

S
M
L
Resetează

Cauti ceva usor, de vara?

Ai ales perfect! Am gandit acest set din vascoza rosu cu un imprimeu colorat,  special pentru acele zile toride de vara cand ai nevoie sa te simti in largul tau. Setul are o croiala lejera, compus din bluza cu maneci fluture, model asimetric, mai lung in spate si pantalon lung.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura S.

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

, ,

Mărime

S, M, L

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set vascoza rosu”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *