Colanti luciosi negri

80,00 lei

S
M
L
Resetează

Colanti luciosi negri lungi, modelatori, elastici si foarte cool.

Colantii, ca si toate produsele 4YOU, sunt realizati in atelierul propriu, foarte potriviti pentru diverse tinute. I-am confectionat de asemenea pe culoarea galben neon, roz dar si pe crem.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura S

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

Mărime

S, M, L

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Colanti luciosi negri”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *