Reduceri!

Set trening de vara 3 piese catifea somon

210,00 lei

-16%

Culoare: Somon

S
M
L
Resetează

Cauti un model de trening usor, de vara, diferit de orice altceva?

Ai ales perfect! Am gandit acest set trening de vara din 3 piese dintr-o catifea moale de bumbac, special pentru acele zile de vara in care nu stii efectiv cu ce anume sa te imbraci dar vrei totusi sa iesi in evidenta. Bluza are o croiala lejera, fara maneci,  pantalonul este lejer iar hanoracul completeaza perfect tinuta. Pentru a ne asigura ca iesi in evidenta, am aplicat si un fermoar argintiu care se imbina perfect cu aceasta culoare.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura S.

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

Mărime

S, M, L

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set trening de vara 3 piese catifea somon”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *