Set trening catifea Sunflower

228,00 lei

Culoare: Mustar

XS
S
M
L
Resetează

Cauti un hanorac din catifea moale si pufos?

Imediat dupa diamante, catifeaua ramane prietena cea mai buna a fetelor – noua ne place sa descriem acest hanorac ca avand multa esenta si care denota un stil cool, relaxat, dar care totodata intoarce priviri. Asa cum a intors-o si pe a voastra catre el. Combina-l cu pantalonii din catifea Sunflower si vei avea un set de trening perfect pentru o zi insorita de primavara.

Modelul are 1,66 cm, 50 Kg si poarta masura XS

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

Mărime

XS, S, M, L

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set trening catifea Sunflower”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *