Set trening bumbac Sand

210,00 lei

Culoare: Crem

S
M
L
XL
Resetează

Cauti un model de trening usor, de primara-vara, diferit de orice altceva?

Ai ales perfect! Am gandit acest set de trening din bumbac sand special pentru acele zile in care nu stii efectiv cu ce anume sa te imbraci dar vrei totusi sa iesi in evidenta. Bluza are o croiala lejera, oversized, poate fi lasata pe un umar iar pantalonul este lung, avand un croi regular fit. Pentru a ne asigura ca iesi in evidenta, am aplicat si un tiul cu buline in aceeasi nuanta.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura S.

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

Mărime

S, M, L, XL

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Set trening bumbac Sand”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *