Sacou One size fits all Olive

320,00 lei

Universala
Resetează

Cauti un articol premium streetstyle care sa mearga oriunde?

Am realizat acest sacou cu acest gand in minte, de a putea fi purtat la munca, la o cafea, pana si la un eveniment.  Asorteaza-l adecvat si te va scoate din absolut orice situatie si te vei simti in acelasi timp classy si confortabil.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura universala.

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

Mărime

Universala

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Sacou One size fits all Olive”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *