Rochie casual olive

128,00 lei

Culoare: gri cu roz

Universala
Resetează

Avem si noi zile cand vrem sa purtam ceva comfortabil, insa parca nimic nu imbina bine ideea de croi lejer si aparitie relaxata cum o face aceasta rochie negru cu olive din bumbac cu motive scrise. Modelul l-am gandit ca masura universala cu buzunar lateral si fermoar pentru a se mari/micsora, perfect pentru orice tip de silueta.

Modelul are 1,65 cm si 50 Kg .

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

,

Mărime

Universala

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Rochie casual olive”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *