Pantaloni bumbac lejeri

128,00 lei

S
M
L
Resetează

Un pantalon lejer din bumbac, perfect pentru o tinuta de premium streetwear.

Este mai mult decat o pereche de pantaloni – este un statement pentru femeia secolului 21 care poate aborda diverse stiluri si nimic nu spune “indraznet” asa cum o face aceasta piesa care nu are varsta.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura S

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

Mărime

S, M, L

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Pantaloni bumbac lejeri”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *