Pantalon trening Chance Negru

128,00 lei

XS
S
M
L
Resetează

Starea de bine si de relaxare trebuie intotdeauna sa se reflecte atat in gesturi, cat si in haine. De aceea am creat “A chance” pentru a introduce clipe de zen in rutina ta zilnica care sa te ajute sa treci peste momentele stresante.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura S

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

,

Mărime

XS, S, M, L

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Pantalon trening Chance Negru”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *