Reduceri!

Pantalon scurt trening negru

45,00 lei

-40%
S
M
L
Resetează

Starea de bine si de relaxare trebuie intotdeauna sa se reflecte atat in gesturi, cat si in haine. De aceea am creat acesti pantaloni scurti din trening negru, pentru a introduce clipe de zen in rutina ta zilnica care sa te ajute sa treci peste momentele stresante.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura S.

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

, ,

Mărime

S, M, L

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Pantalon scurt trening negru”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *