Reduceri!

Hanorac cu tulle Knowing YOU Alb

155,00 lei

-22%
(3 recenzii de la clienți)
XS
S
M
L
Resetează

Alege hanoracele noastre trendy pentru femei. Pana sa cream modelul Knowing You, nu stiam cata nevoie aveam in viata noastra de un hoodie care sa imbine atat de bine tiulul cu buline cu materialul catifelat si tandretea bumbacului – intrebarea ramane cat de mult ne place look-ul cozy dar si de printesa.

Un hanorac oversized, lung, gluga generoasa, buzunar frontal, tiul la maneci si gluga.

Modelul are 1,66 cm, 50 Kg si poarta masura XS

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

Mărime

XS, S, M, L

3 recenzii pentru Hanorac cu tulle Knowing YOU Alb

  1. Alice

    Superb! Confortabil si super practic cu buzunare.

  2. NEMEȘ CRISTINA

    Frumos se poarta ușor și este practic!

  3. NEMEȘ CRISTINA

    Superbe toate modele și hanoracele dar mai ales treningurile! Eu sunt fan 4 you și sunt și fan Dana Caramitru.

Adaugă o recenzie

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *