Hanorac cu tulle Knowing YOU Negru

198,00 lei

XS
S
M
L
Resetează

Iti doresti un hanorac diferit? Pana sa cream modelul Knowing You, nu stiam cata nevoie aveam in viata noastra de un hoodie care sa imbine atat de bine tiulul cu buline cu materialul catifelat si tandretea bumbacului – intrebarea ramane cat de mult ne place look-ul cozy dar si de printesa.

Un hanorac oversized realizat din polar antipeeling tratat, lung, gluga generoasa, buzunar frontal, tiul cu buline la maneci si gluga.

Modelul are 1,66 cm, 50 Kg si poarta masura XS

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

Mărime

XS, S, M, L

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Hanorac cu tulle Knowing YOU Negru”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *