Hanorac de catifea cu pene Dancing Queen Alb

198,00 lei

Culoare: Alb

XS
S
M
L
Resetează

Cauti un altfel de hanorac? Ai ajuns unde trebuie.

Imediat dupa diamante, catifeaua ramane prietena cea mai buna a fetelor – daca o combini si cu pene voluminoase obtii un look extravagant care totodata va intoarce priviri. Asa cum a intors-o si pe a voastra catre el. Penele sunt detasabile, hanoracul poate fi purtat in 2 moduri, simplu sau cu penele atasate.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura S.

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

Mărime

XS, S, M, L

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Hanorac de catifea cu pene Dancing Queen Alb”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *