Reduceri!

Hanorac cu tulle Knowing YOU Turquoise

155,00 lei

-22%
XS
S
M
L
Resetează

Alege din gama noastra de hanorace pentru dama hanoracul cu tulle knowing you turquoise.

Pana sa cream acest model, nu stiam cata nevoie avem in viata noastra de un hoodie care sa imbine atat de bine tiulul cu buline cu materialul catifelat si tandretea bumbacului – intrebarea ramane cat de mult ne place turquoise-ul si tiulul cu buline bleumarine. Model realizat din polar antipeeling tratat, tiul si catifea.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura S

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

Mărime

XS, S, M, L

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Hanorac cu tulle Knowing YOU Turquoise”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *