Hanorac cu imprimeu Burning Smiley Pink

218,00 lei

(O recenzie client)
S
M
L
Resetează

Cauti un hanorac cool, premium streetstyle?

Ai ales un model perfect sa te inspire pentru orice fel de tinuta. Alege hanoracul nostru oversized cu imprimeu pe fata, spate si maneci si combina-l dupa bunul plac, cu o fusta conica de orice culoare, cu pantaloni de piele sau blugi, chiar si peste o rochie. Acest hanorac va arata wow. I-am aplicat si snururi laterale si astfel poate fi purtat atat lung pana la talie, dar si scurt. In plus, am aplicat imprimeurile prin procesul de serigrafiere cu vopsea ecologica non toxica, astfel asigurand ca va ramane dupa oricate spalari impecabil.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura S.

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

Mărime

S, M, L

1 recenzie pentru Hanorac cu imprimeu Burning Smiley Pink

  1. Andreea

    Un hanorac special. Ma simt nemaipomenit in el, gluga este foarte mare, materialul moale iar modelul haios! Multumesc

Adaugă o recenzie

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *