Bluza lejera tye die

180,00 lei

Universala
Resetează

Cauti o tinuta diferita?

Ai ales un model perfect sa te inspire pentru orice fel de ocazie. Alege o  bluza lejera tye die asimetrica  vernil si combin-o dupa bunul plac, cu o fusta conica de orice culoare, cu pantaloni de piele, blugi sau colanti.. Acesta tinuta va arata wow.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura universala.

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Mărime

Universala

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Bluza lejera tye die”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *