Reduceri!

Bluza asimetrica din fire

90,00 lei

-25%
Universala
Resetează

Cauti o bluza atipica care sa mearga la orice?

Ai ales un model perfect sa te inspire pentru orice fel de tinuta. Alege bluza noastra asimetrica din fire si combin-o dupa bunul plac, cu o fusta conica de orice culoare, cu pantaloni de piele, blugi sau colanti , chiar si peste o camasa. Acesta vesta va arata wow.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura universala.

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

Mărime

Universala

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Bluza asimetrica din fire”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *