Bluza asimetrica cu pene

210,00 lei

S
M
L
Resetează

Cauti o tinuta diferita?

Ai ales un model perfect sa te inspire pentru orice fel de ocazie. Alege o  bluza asimetrica cu pene si voal si combin-o dupa bunul plac, cu o fusta conica de orice culoare, cu pantaloni de piele, blugi sau colanti.. Acesta tinuta va arata wow.

Modelul are 1,77 cm, 50 Kg si poarta masura S.

MASURI34 (XS)36 (S)38 (M)40 (L)42 (XL)
INALTIME168168168168168
BUST8084889296
TALIE6266707478
SOLD86909498102
BRAT5959606061
UMAR1212121313

Informații suplimentare

Culoare

Mărime

S, M, L

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Bluza asimetrica cu pene”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *